Vše ve dvou Soalr Street Lights

Společnost Yangzhou Bright Solar Solutions Co., Ltd, známá jako BR SOLAR, byla založena v roce 2007 a nachází se v" lighting capital" -Jang-čou, provincie Ťiang-su, je špičkovým poskytovatelem solárních řešení a je předním výrobcem Splitu a všeho v jednom integrovaném solárním pouličním osvětlení a solárních domů ...

Podrobnosti o produktu

Společnost Yangzhou Bright Solar Solutions Co., Ltd, známá jako BR SOLAR, byla založena v roce 2007 a nachází se v" lighting capital" -Jang-čou, provincie Ťiang-su, je špičkovým poskytovatelem solárních řešení a je předním výrobcem Splitu andAll v jednom integrovaném solárním pouličním osvětlení a solárním domácím systému a high-tech podniku. Máme vlastní produktivní továrny 3800 M2 a více než 220 členů štábu, kteří jsou schopni produkovat nejlepší a nejnovější vše v pouličních pouličních osvětleních, solárních zahradních světlech, solárních pouličních / nádvořích světlech, solárních svítilnách, solárních osvětlovacích systémech, solárních nabíječkách, pohybových senzorových světel , solární venkovní osvětlení, solarwalllight, solární osvětlení, solární osvětlení, solární osvětlení, solární energetické osvětlení, integrované solární led osvětlení, integrované solární osvětlení, naše produkty solárního osvětlení byly úspěšně použity ve více než 128 zemích včetně západní Afriky jako Burkina Faso, Nigérie, Kamerun atd .; Severní Afrika jako Alžírsko, Maroko atd. Blízký východ jako SAE, Katar, Libanon atd .; Asijské jako Kazachstán, Rusko, jihovýchodní asijské ostrovy jako Filipíny, Malajsie, Thajsko, Indonésie atd., Oceánie jako Austrálie, Papua Nová Guinea atd .;

BR SOLAR má 10 inovativních členů týmu R GG; D, kteří nám každý za využití svých 15-20 let zkušeností v oboru dělají, abychom vyzařovali z konkurenčního průmyslu solárních pouličních osvětlení jak rozdělených, tak vše v jednom provedení. Máme vlastní značku" BR SOLAR" a „AS SOLAR“, kteří podporovali naše klienty, se na cílovém trhu dostali na první místo a náš tým R& D tým může vyvíjet produkty na míru podle potřeb klientů. Bereme QC vážně a zaměstnáváme 8 techniků, kteří důsledně implementují přísné standardy, aby zajistili naše výrobky splňují standardy CE, FCC a RoHS. Jsme také certifikovaným výrobcem ofan ISO 9001: 2008, IEC, SONCAP, BIS, PVOC& COC, SASO, CIQ, FCC, CCPIT, CCC, IES, TUV, IP67, AAA schválený výrobce a vývozce pro solární pouliční osvětlení, LED pouliční osvětlení, solární baterie&zesilovač; Baterie UPS, solární panely, solární regulátory, solární soupravy pro osvětlení domácnosti atd.

initpintu_副本

Svítidla All In Two Soalr Street:

Vše vDvaSlunečníuliceSvětlaje nová nová alternativa k tradičním pouličním lampám, jako jsou pouliční osvětlení LPS, HPS nebo MH. LED osvětlení poskytuje oproti konvenčním žárovkám řadu výhod:
Výhody All indvaProjekty solárního pouličního osvětlení :

1). Bezdrátová LED integrovaná do aplikací, lithiová baterie, mikrořadič a další příslušenství do jednoho systému,

se samostatným solárním panelem, jednoduchý a stylový.

2). Mikropočítačem řízený kombinovaný systém senzorů, systém řízení světla a systém řízení času

dokonale zajistit, že bude systém účinnější.

3). Snadná instalace-Nopowerpožadována, snadná instalace v 5 minutách.

4). Solarpanelangleadjustable-Adjustableinverticalandhorizontaldirection, ensuremaximumefficiencyficiencyoficiency

přeměna solární energie.

5) .Dobrý výdej tepla-solární panel, baterie a lehkéodpřipojenípřímo, nebudou sehřívat

toeachother, topodporovatheatdissipationandlifetime.

6). Lithiumbattery-Adoptlithiumbatterytorep acetraditionalgelbattery, delší životnost.

7) .Nízké srovnání - s tradičními světelnými zdroji, mnohem nižšími, snadnými dopravami.

FactoryDisplay

initpintu_副本7

Firemní certifikáty

图片

Naši zákazníci

initpintu_副本5

Kvetoucí období jsme nejlepší

网图

Vážený pane, nebo vedoucí nákupu,
Děkujeme vám za čas, který jste si přečetli na našich webových stránkách pro integrovaná solární pouliční světla All In One pečlivě, pokud máte svůj vlastní design nebo podrobný požadavek, můžete nám poslat e-mail.
Také pokud neznáte design, můžete nám sdělit podmínky silnice, jako je délka silnice, šířka silnice, kolik jízdních pruhů? Používá se k osvětlení městské velké silnice nebo k osvětlení malé venkovské silnice? Abychom pro vás mohli navrhnout.
Také byste nám měli sdělit, z jakého města jste, abyste mohli zkontrolovat sluneční a povětrnostní podmínky před provedením návrhů.
Pls pošlete e-mail na admin@cnstreetlight.com,
manager@cnstreetlight.com

Nebo nám můžete zavolat 24 hodin, nebo přidat naši aplikaci: +8615252528980
Ještě jednou vám děkuji za váš čas a doufáme, že společně obchodujete na velkých trzích integrovaných solárních pouličních osvětlení All In One.

Hot Tags: integrované solární pouliční osvětlení, solární venkovní osvětlení, solární osvětlení, solární osvětlení, solární osvětlení, solární osvětlení, solární osvětlení, integrované solární ledové osvětlení, integrované solární osvětlení, vše v jednom solární pouliční osvětlení, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, velkoobchod, koupit, nejnovější, nejlepší, produkty
Hot Tags: vše ve dvou sólových pouličních osvětleních, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, společnost, velkoobchod, koupit, nejnovější, nejlepší, produkty
Dotaz