Vysoký příspěvek lampy & vysoký stěžeň lampa

Vysoký příspěvek lampy & vysoký stěžeň lampa: Vysoký příspěvek lampy, také zvané vysoké pouliční lampy, vysoká lampa pól, vysoká lampa pól Street, vysoký stožár osvětlení, vysoký stěžeň lampa, vysoký stožár osvětlení, vysoký stožár osvětlovací systém

Podrobnosti o produktu

Yangzhou Bright solární řešení Co., Ltd je jedním z předních Čína vysoký post lampy & vysoký stěžeň lampa výrobců a dodavatelů a jako profesionální společnost, máme vlastní produktivní factory, která je schopna vyrábět nejlepší a nejnovější vysoký post lampy & vysoký stěžeň lampa výrobky, Vítejte v nákupu nebo velkoobchodní produkty od nás.

Vysoký příspěvek lampy & vysoký stěžeň lampa:
Vysoký příspěvek lampy, také zvané vysoké pouliční lampy, vysoká lampa pól, vysoká lampa pól Street, vysoký stožár osvětlení, vysoký stěžeň lampa, vysoký stožár osvětlení, vysoký stožár osvětlovací systém, světla nad hlavou; Venkovní billboardy široce používané v letiště, přístavu, plaza, stadion, náměstí, dálniční stanice, pouliční způsobem, atd

Včetně:
Plaza vysoký stožár osvětlení; Park vysoký stožár osvětlení; Letiště vysoký stožár osvětlení; Ukotvit vysoký stožár osvětlení; Dálnice vysoký stožár osvětlení; Stadiony vysoký stožár osvětlení; Skladování yard vysoký stožár osvětlení; Nadjezd vysoký stožár osvětlení; Průmyslový závod vysoký stožár osvětlení; Toll stanice vysoký stožár osvětlení.

BRHPL-A1 vysoký stožár sloup

BRHPL-A2 vysoký stožár sloup

Materiálu testu na vysoký Post lampy & vysoký stěžeň lampa:
1. všechny naše materiály jsou nakupovány od slavné mlýn továrny na kvalitu.
2.A mlýn osvědčení vydané továrně mlýn s razítkem a podpisem musí být poskytnuty před uvolněním materiálu v naší továrně, jinak máme náš důvod k odmítnutí materiálu.
3 před vyrábějící, veškerý materiál musí projít chemická a fyzikální analýza ujistěte se, že mají splňují požadovanou pevnost a komponenty.

Testování, včetně:
1. materiál testování; 2. tvar testování; 3. testování po galvanizace; 4. tahové zkoušky;
5. vybavení, kontrola

Vyrábíme z vysoký stožár osvětlovací stožáry s výškou od 12M - 50M
Zde více bodů na jasné:

Výška

Od 12M do 50M

Oblek pro

Letiště, přístavu, plaza, stadion, náměstí, dálniční stanice, pouliční způsobem, atd

Tvar

Kulaté, multi-pyramidální, sloupci forma, polygonální nebo kuželovitý

Materiál

Q345B/A572, minimální mez kluzu > = 345n/mm2
Q235B/A36, minimální mez kluzu > = 235n/mm2

Torrance dimenze

+- 2%

Zdroj osvětlení

400 W-5000 W vysoký tlak sodíku zaplaví světlo, lehké rozšíření: až 30 000 m²/100W-250W LED

Lehká deska

Různé postava výběru, materiál s žárově galvanizace ocelový rám

Zvedací systém

Zvedák, pevná v inner pólu zvedací rychlost 3 ~ 5 metr za minutu Equippede; Mravenec feromagnetismus brzdu a konec – zařízení, ruční operace za výpadku

Elektrický spotřebič ovládací zařízení

Elektrický spotřebič pole bude držet tyče, zrušení operace by mohlo být 5 metru od pólu přes dráty. Čas kontroly a řízení osvětlení by vybaveny tak, aby realizovat celovozové osvětlení a část osvětlení režim

Povrchové úpravy

Árově následující ASTM A 123, barva polyesterové napájení nebo jiné normy klientem vyžaduje.

Kloub Poláků

Vložte režimu, Vnitřní příruba mód, tváří v tvář smíšený režim.

Návrh pól

Proti zemětřesení 8 třídy

Rychlost větru

160 km/hod.

Svařování

Jsme se kolem chyba testování. Vnitřní a vnější dvojité svařování je svařování ve tvaru

Tloušťka

6 mm do 30 mm

Výrobní proces

Test→Cutting→Molding surovin nebo ohýbání (podélná) →Dimension verify→Flangewelding→Hole →Welding →Calibration →Deburr →Galvanization nebo práškové lakování, Painting→Recalibration→Thread→Packaging vrtání

Balíčky

Naše Poláci jako normální obálka Mat nebo slámy v horní a dolní, tak také může po klientovi požadováno

Zvedací systém pro vysoký stěžeň lampa
Západka barel s vnitřní montážní držák skříňky je připevněn k spodní montáž stožáru horní kladka. Navíc všechny ocelové kabely nejsou vystaveny a efektivněji chráněna.
Západkové mechanismus upnuli na mechanismus zbraně je schopen uvolnit tlak na ocelových lan v pozici operace. Proces Západkové a vypínat je stabilní a bez vibrací. Nárazník je navržena na držáku svítidlo vyhnout přímé škody mezi stožáru top shromáždění a získávání svítidlo držáku.
Nivelační přístroj pro svítidlo držák je snadno ovladatelný a pohodlný nastavit úroveň.
Speciální navržený označovala ukazatel má jasné vizuální efekty a odráží skutečnou situaci Západkové operace.

Vysoký příspěvek lampy aplikace:

Plaza vysoký stožár osvětlení
Letiště vysoký stožár osvětlení
Dálnice vysoký stožár osvětlení
Skladování yard vysoký stožár osvětlení
Průmyslový závod vysoký stožár osvětlení

Park vysoký stožár osvětlení
Ukotvit vysoký stožár osvětlení
Stadiony vysoký stožár osvětlení
Nadjezd vysoký stožár osvětlení
Toll stanice vysoký stožár osvětlení

Produkující kapacita: 30 dní pro 30 vysoký stožár osvětlovací stožáry na obdržení platby
Balení:
Žárovky obaly pro vysoký stožár osvětlovací sloupy, individuální kartony pro světelné zdroje a ovládání zařízení, atd. 40' HP načte 7-20M/6-25M/5-30M/4-35M vysoký stožár osvětlení.

Proč jasný sluneční vysoký stožár lampy
One-stop servis
Můžete najít řešení pro téměř všechny venkovní osvětlení od nás, jako pouliční osvětlení, osvětlení náměstí, terén osvětlení, dopravní osvětlení a komerční osvětlení a tak dále.
Vertikálně integrované výrobní systém
Vysoce kvalitní produkt s nákladově efektivní cenu od nás bude těšit, protože vyrábíme většinu hlavních komponent od LED zdroje, svítidla, solární panel, pól a dokonce i malování prášek pro kontrolu nákladů a kvality.
+ 10 let zkušeností
Od roku 1997 jsme zahájili výrobu pouličního osvětlení. + 10 let zkušenosti byly přesvědčivé pojištění pro nás nabídnout spolehlivé produkty.
Profesionální závod s kompletní Facility
Máme jeden profesionální továrnu na výrobu ocelové tyče a vysoký post. Jsme také vybaven kompletní výroby a zkoušení zařízení, jako oceli pól Rolling Machine, stříkací stroje, tlakové stroje, integrace koule, stroj simulace osvětlení a počasí schopnost testování strojů, atd. .
Tým zkušených techniků
Naše 10 zkušený technický tým může vést zahraniční kupující místo práce.
Služby na vysoké úrovni prodejního týmu
Naše prodejní pod dobrý trénink a může dát nejlepší služby ušetřit Váš čas a vaši práci zefektivnit.

Naše služby:
1. odpověď váš dotaz do 24 pracovních hodin.
2. zkušený personál zodpoví všechny vaše dotazy v plynnou angličtinou.
3. vlastní design je k dispozici. OEM a ODM vítány.
4. exkluzivní a jedinečné řešení může být poskytován našim zákazníkům naši dobře vyškolení a profesionální inženýrů a štáby.
5. speciální slevy a ochrana prodeje jsou k dispozici na našeho distributora.
6. profesionální továrna: jsme výrobce, který se specializuje na výrobu všech druhů ocelových tyčí pro více než 10 let, rozumnou cenu s dobrou kvalitou.
7. Příklad: Můžeme poslat ven vzorku pro zkoušku v jednom týdnu Pokud množství objednávky je dost velký. Ale poplatky dodávky obvykle platí po tvém boku, obvinění se odrazila, když máme objednala.
8. jako poctivý prodejce vždy používáme kvalitní suroviny, moderní stroje, kvalifikovaných techniků, aby zajistila naše produkty za ukončené v vysoce kvalitní a stabilní funkce. Vítejte v kontaktujte nás nebo navštivte naši společnost.

Naše ocelové stožáry, ocelové moc tyče, moc ocelové tyče, elektrické tyče, elektrické stožáry, moc tyče, napájecí distribuční zařízení Poláci, přenos elektrické energie & distribuce ocelové tyče, hot-dip pozinkované ocelové tyče, osvětlovací stožáry, stožáry silniční, pouliční osvětlovací stožáry, pouliční lampa pólů, solární pouliční lampy ocelové tyče, vysoký stožár osvětlovací stožáry, osvětlovací stožáry silniční, pouliční osvětlovací stožáry, ocelové post, pouliční stožáry, stožáry osvětlení , vysoký stožár osvětlení ocelové stožáry a věže, kulaté a čtvercové pouličního osvětlení ocelové tyče s dvojitým ramenem nebo jedním ramenem. Nerezové tyče, vlajka stožár nerezové tyče, hliníkové pouliční světlo póly, provoz ocelový osvětlovací stožáry, telekomunikační věž Poláků, podstavec, jsou vyrobeny Válcované ocelové cívky, proces jako řezané desky, ohýbání, tváření, automatické svařování, vrtání otvorů, kontrola kvality než pozinkované, horké zinkovaný nebo práškové lakování, kontrola konečné kvality podle klientem vyžaduje.

Vážený pane, vedoucí nákupu
Díky za váš čas, čte pozorně náš web vysoké lampy Post, pokud máte svůj vlastní návrh nebo podrobné požadavky, Pls poslat mail na sales@brsolar.net a řekněte nám vaše požadované množství.
Děkuji za váš čas a doufám, že podnikání společně pro velké trhy, vysokou Post světel.

Hot Tags: vysoký příspěvek lampy & vysoký stěžeň lampa, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, společnost, velkoobchod, koupit, nejnovější, nejlepší, produkty
Dotaz