Domů > Hlavní body > Obsah

Vlastnosti LED světlomet

Aug 04, 2015

LED reflektor je jednotný bodový zdroj expozice ve všech směrech, mnoho z mých přátel právě začala nemusí být jasné, co to znamená ve skutečnosti, jmenuje se reflektor, reflektory, je velmi běžné v architektonické osvětlení nástroje jednu svítilen, ale pro reflektor, co víme? Jednoduše můžeme říci následující vlastnosti led reflektor.

Nejprve 1th, led reflektor je výběr pružný hliníkový reflektor, tento návrh v části pro soustředění a záření má hodně pomoci, jeho šíření paprsku světla přesné obsazení lepší než průměr, samozřejmě, je také velmi dobrá v efekt odrazu, je také spousta místa použití led světlomet je jedním z důležitých důvodů.

Za druhé všichni víme, že led reflektor symetrický úzký úhel, široký úhel a asymetrické rozložení světla systému, lepšímu rozsah projektu má velkou roli hrát, ale také k zajištění kvality světelného paprsku s astigmatismem. Fotografie se zdají mít místo na jiné místo, podle okolností, relativní expozice oblast je poměrně homogenní.

Opět jsme v používání vedl Pan světlo lampa, kdy může pomocí za otevřený typ nahrazené žárovky, na významných místech objevily některé mimořádné situace kdy, musí se tyto aspekty by měla opatření, tak tento design nepochybně lepší rychlejší hry, jeho účinek je má velké podporované role, a víme, že takový design pro údržbu Pan světlo lampy se také stal snadné má mnoho , žádná, tak více věcí potřebovat obavy.

A konečně led reflektory používané v dnešní době může být upravena podle indexu deska z úhlu, který používáme při různých příležitostech led světlomet má velmi dobrou roli v adaptaci, může uspokojit řadu situací, pro lidi, kteří často používají reflektory, je nepochybně velmi dobrý design. Navíc jsou vestavěné LED světlomet může mikro čip kontroly, k poznání, řadiče, také, aby jejich přechody, skoky a jiné efekty, v některých velkých webů může mít také lepší výkon.

Ale pomocí procesu v My bude nalezen ve skutečnosti vedl Pan světlo lampy je také existuje s nějakým problémem, jako jak jen mohou lépe řešení tepelné problému je zde povrchu nejvíce potřebují obavy, protože tento problém není řešení pro jeho široce aplikace je také není malý vliv, a to o hmotnosti také není je světlo , doprava nahoru je určité potíže.