Domů > Hlavní body > Obsah

Faktory brání LED světla do nábytku osvětlení

Aug 04, 2015

Bez ohledu na to z jaké perspektivy, lidé nyní LED veřejné osvětlení se aplikuje na domácnost důvěry, s rozvojem LED lamp, v budoucnosti, VEDL domácí osvětlení do milionů domácností je nevyhnutelná, že je to také trend. Nicméně zatímco venkovní Světelná technologie LED dozrála, ale za současný vývoj průmyslu, LED světla do domácí osvětlení tempo je relativně pomalý, proč to je?

Za prvé je produktem vyšší ceny, LED lamp z důvodů nákladů, cena byla vysoká, zejména obývací pokoj lampu, jeho cenu a lampy ceny příliš daleko od této chvíle, i několikrát dražší, za tuto cenu, takže je obtížné pro běžné spotřebitele akceptovat.

Za druhé je design nábytku LED osvětlení výrobků, to je velmi významné spojení, v současné době, nejvíce je odvod tepla. Pouze chlazení problém, lze nejlépe řešit problém rozkladu, nicméně, je to velmi dobré řešení, tak dlouho jako pokles cen, pak LED veřejné osvětlení, zadání domácí osvětlení, hned za rohem.

Tedy, LED lamp v poli domácí na podporu největší překážkou je její vysoké ceny, ve skutečnosti má podrobeno neustálému vývoji, VEDL technické aspekty jsou docela dobré. Lidé přinášejí energetické úspory LED produktů, je žádoucí, který vede domácí osvětlení produkty přístup k příležitosti.