Domů > Hlavní body > Obsah

FAQ 2výhody solárních produktů BR

Aug 05, 2015

Výhody solárních produktů BR
1.) historií, vyrábějící ocelový sloup od od roku 1997 a další solární panely a solární baterie v roce 2007, máme více než 17 let produkují zkušenosti.

2.) dělá mezinárodní trhy od od roku 2007, máme více než 8 let zkušeností. Zkušenosti, aby nás vědět sluneční trhy dobře a dobře znát sluneční standard.

3.) BR sluneční označené LED pouliční osvětlení přijmout: vysoce kvalitní krí, Bridgelux Epistar čip, 100LM-150LM/W; Speciální quadric optická čočka, která vrhala paprsky každého LED na obdélníkovou oblast, získání lepší Světelný efekt pro řidiče a pro pěší; Vysoce transparentní skla a nerezové oceli nebo vysokou čistotu hliníkový reflektor takže vyšší účinnost lampy 0,95 na silnici; Vysoce kvalitní LED neustále aktuální ovladače, účinnost nejméně 90 %, dělá naše lampa funguje více stabilní; Design s speciální LED PCB se v řadě a v paralelních řadách; Lampa drátu podle standardu GB s červenou + a černý-; Záruka: 2 roky kvalitní, pokud se některé položky potřebují 3 roky nebo 5 let je k dispozici.

TESTOVÁNÍ LAMP---VODA DŮKAZ

4.) BR solární označené solární Panel: vysoká účinnost krystalického křemíku s hliníkovým rámem, tvrzené solární sklo, kabel, krabice. Záruka: 5 let na základě IEC, životnost: 20-25 let. 90 % výkonu špičky 10 let, 80 % na 20 let

5.) BR sluneční označené sluneční baterie: použití rosolovité typ sluneční baterie
Výhodou těchto baterií je, že je nemožné k úniku kyseliny, i když jsou rozbité.
Další výhody:
A) skutečné zelené energie
Používají se speciální slitiny pro baterie deskový materiál, nezahrnuje škodlivé materiály, jako jsou antimon a kadmium, atd na životní prostředí. A baterie také použít konkrétní nanomateriálů Gell, takže pak nebude možné k úniku kyseliny, i v případě, že kryt je přerušeno.
B) nízký vnitřní odpor
Pomocí importu nízký vnitřní odpor šindel a speciální plavidla mohla nechat rosolovité baterie mají výhodu nízké vnitřní odpor, dobrá baterie kapacitu a vysokou účinnost výtok výkon.
C) nízká Samovypouštěcí míra
Méně než 3 % každý měsíc, olovo-kyselina je méně než 15 % srážkovou daní podle Číny baterie Standard.
D) nízká míra plynování
Otravy rosolovité baterií je pouhých 5 % běžné uzavřené baterie.
E) trvanlivý Design
Životnost je větší než 1000 krát na 25℃, obyčejné baterie je jen 600 krát Industry Standard. Životnost se značně liší jak se používá, jak je udržována a nabitá, teploty a dalších faktorů. Ale obvykle 5-8 let.
F) širší rozsah teplot
-30℃to 55℃, Adapt dobře v různých podmínkách teploty a vybití a
Schopnost zotavení G) mimořádně dobré vybití
Při vybíjení téměř k 0V, pak krátké baterie bipolární za 24 hodin a znovu znovu plně nabít a provozovat 5 krát. Baterie by mohla plnit 90 % původní kapacity při vybíjení se 10.5V pokaždé.

6.) OEM BR sluneční označené solární regulátor: IP68 ochranu úrovni, lze použít za hrozné počasí.

7.) BR sluneční označené ocelové tyče: použití vysoce kvalitní materiál Q235, žárové galvanizace. Plastové obraz.

8.) BR sluneční označené solární příslušenství: kabel jsme OEM produkty sami 500 M/cívka vysoce kvalitní solární osvětlení a přidáme více šrouby jako příslušenství.

9.) dbáme na kvalitu a každá svítilna se stárnutí, testování, pořadí vzorku a formální objednávky.

10.) Záruka: 2 roky kvalitní, pokud se některé položky potřebují 3 roky nebo 5 let záruka, Pls řekněte nám předem.