Domů > Hlavní body > Obsah

FAQ 4hlavní části & pracovní princip

Aug 05, 2015

Solární světla hlavní díly a pracovní princip

A.Solar pouliční světla složil:
1.) pól těla & Pole systém
2.) solární Panel & držák
3.) sluneční baterie a baterie Box
4.) inteligentní řadič
5.) LED lampa svítidla nebo LPS lampa
6.) připojení kabelu, základní základní šrouby (J šrouby), kování

B.How sluneční ulici světla práce a hlavní části funkce?
Aby vám lepší pocit jak sluneční ulice světla práce, zde jsou základní komponenty:

Solární Panel: Solární panel má fotovoltaické buňky uvnitř, které převádí sluneční energii na elektrický proud. Solární panel účinnost závisí na velikosti a kvalitě solární a průhlednost ochranný kryt/sklo.
Existují 2 typy solárních panelů:-monokrystalické a polykrystalické.

Solární baterie: Baterie bude ukládat elektřiny ze solárních panelů během dne a poskytovat energii do přípravku během noci. Životnost baterie je velmi důležité pro životnost světla a kapacita baterie bude mít vliv na záložní dní světla. Obvykle existují 2 typy baterií: Gel hluboké cyklus baterie a vést kyselina hluboké cyklus baterie
Solární regulátor: A dioda se nachází mezi buňkou a baterie zajišťuje, že elektřina teče jen jedna cesta: do baterie.

Svítidlo: LED: "Světlo - emitujících diod" jsou jako miniaturní žárovky, které jsou nainstalovány v linii v elektrickém obvodu. Tyto žárovky vydrží velmi dlouho a také nevytvářejí odpadního tepla. LED se obvykle používá jako zdroj osvětlení moderní solární pouliční světla, LED poskytne mnohem vyšší lumenů s nižší spotřebou energie. Energetická spotřeba LED svítidla je nejméně o 50 % nižší než HPS svítidla, která se široce používá jako zdroj osvětlení v tradiční pouliční osvětlení. LED nedostatek doby ohřevu také umožňuje použití detektorů pohybu pro další zvýšení efektivity.

Solární regulátor: Řadič bude obvykle rozhodnout o zapnutí / vypnutí nabíjení a osvětlení. Některé speciální moderní řadiče jsou programovatelné, aby se uživatel může rozhodnout, zda příslušnou možnost nabíjení, osvětlení a stmívání, polovinu energie je k dispozici; chrání celý systém

Pole: Strong Poláci jsou nezbytné pro všechny pouliční osvětlení, zejména na solární pouliční osvětlení, jako jsou součástí připevněných na tyči: svítidla, panely a někdy baterie. A odpor vzduchu, by měly také brát v úvahu, při výběru pole.

Kupující průvodce čtení:
Kupující nebo koneční uživatelé měli vědět pod některé body před nákupem & navrhování a instalaci solárních LED pouliční osvětlení:
1) kde je oblast finální instalace?
Jméno země? Název provincie & státu? nebo dokonce i název města? Přesný návrh musí založená na využívání slunečního záření je místo. Různých místech bude mít jiné sluneční záření hodin (Peaksun čas). Na stejném základě LED Power s vyšší sluneční záření dostane nižší ceny produktu. Oblasti s nižší sluneční záření dostane vyšší ceny produktu. Jedno slovo, bychom měli vědět peaksun čas od sebe k použití místo, pak bychom mohli navrhnout solární panel a baterie pro solární systém osvětlení LED street lepší.
2) světlo čas/noc?
Správný design také měli vědět čas osvětlení na noc. Delší doba bude mít vyšší cenu, a samozřejmě, kratší dobu nižší náklady. Někteří kupci stačí 4 hodiny denně, některé třeba 6 hodin a někdy 12 hodin, pokud potřebují celé osvětlení. Obvykle doporučujeme 11-12 hod/noc, tak to světlo celou noc.
3) pole Výška?
Většinou od 4M; 5M 6M 7M, 8M, 9M, 10M; 12M. Vyšší pól bude potřebovat vyšší moc LED osvětlení vozovky, takže výška sloupu je důležitá pro návrh solární LED pouliční osvětlení. A kupující zvolit výšku pólu před odesláním dotazu nebo Mail, mobilní volání.
4) množství?
Je-li kupující mají přesné množství potvrzení, prosím, sdělte nám nás příliš tak aby mohl získat lepší a přesné ceny a můžeme kontrolovat kontejneru zatížení příliš.
5) vše, co myslíte, že je užitečné pro design, řekněte nám prosím.
Jedno slovo: Čím více jsme ví o vašem nákupu detaily, tím lépe budeme dělat pro své návrhy.