Domů > Hlavní body > Obsah

Jak si vyrobit LED reflektory koupit

Aug 04, 2015

Všichni víme, že teď LED světlomet se používá v mnoha příležitostech, takže musíme vědět o LED reflektorů všechny aspekty poznání, musí naučit, jak si vyrobit LED reflektory zadávání zakázek a věcech potřebují pozornost v procesu zadávání veřejných zakázek, můžeme jednoduše říci následující.

Za prvé, musíme si vybrat, co je první věc, kterou udělat, je vidět, potřebujete reflektory jas (MCD), protože různé jas je-li cena se liší, obecně tyto svítilny také musí být v souladu s úrovní laserové i. třídy standard, tato volba bude víc v pohodě.

Za druhé je studie o antistatická, LED reflektor se pomocí poměrně dlouhý život, cena není levná, spíše než statické než 700V LED reflektor je také nutné použít různé příležitosti, aby se ocitnete na řádku.

Opět je vybrat povodněmi LED vlnová délka světla barvy musí být konzistentní, ale relativní ceny nejsou nízké, třeba vyrábět barevné výrobky musí splňovat tyto požadavky.

Pak je tu únik současné požadavky, unikající proud LED reflektor je relativně kratší životnost, ceny nejsou příliš vysoké.

Pak je tu možnosti úhel paprsku, jaký je třeba zvolit, jaký druh produktu, pokud jste zvolili, je úhel rozptylu budete potřebovat lepší ceny vyskytovat, protože to je zvláštní druh Vyzařovací úhel, design a použití efektů je dobrá.

Pak je rozhodnuto světlo, můžete zvolit, jaký druh LED reflektory, obecně menší lumen LED reflektory bude relativně mnohem delší životnost a samozřejmě ceny nejsou levné.

Podívejte se na jaký typ čipu velikosti a délce používání, výběr Japonska-nás čip ceny než Tchaj-wanu a levnější domácí čip, celková kvalita a výkon čipu je relativně dobrá a cena se stává úměrná, dobrá volba čipu je klíčem k nalezení dobré LED reflektory.

Poslední je koloidní SELECT má, generál Pan LED světlo lampa koloidní je epoxidové pryskyřice a kvalitní LED Pan světlo lampy je potřeba má více dobrou anti-UV a oheň, jsme v vybrat toho, kdy lze podle potřeby vyberte, zabezpečení vám Shang zvažte je je také důležité, po všech chce vybrat dobrý pan LED světlo lampy musí na první obavy o bezpečnost výkonu , nebo za objevil bezpečnostní problém na špatné řešení.