Domů > Hlavní body > Obsah

Svítilna LED Street má své výhody a nevýhody

Aug 04, 2015

Svítilna LED Street se nyní stala nejlepší volbou pro projekt rekonstrukce energeticky úsporné, nejen kvůli jeho znečištění životního prostředí, nižší spotřebu energie, ale také proto, že má vlastnosti vysoké světelné účinnosti, dlouhý život, tak stále více a více LED světla, jak lidé říkají známého objektu. Níže jsme stručně hovořit o výhodách a nevýhodách LED lamp.

Za prvé, řekněte nám o výhodách, a všichni víme, že světla v led světla jednosměrný, bez difuze, takže světelné účinnosti je lepší, navíc pomocí kvadratické optický design k usnadnění celkové účinnosti, úspor energie a také udělal dobře na světlé barvy, silnější než účinek vysokotlaké sodíkové výbojky. Kromě toho nejdůležitější bod je jeden rok méně než 3 % světlem útlumu, pro celkovou účinnost LED lamp má hodně pomoci, doplněné automatického přístroje šetšení energii, lépe hrát svou roli. Více než 50.000 hodin používání život a jednoduché instalaci kroky nepochybně je LED street výhod, více sám ekologických materiálu má, takže může řekl LED Street v celkově výkon Shang také je dobrá, většina myslím neuvěřitelné z je její vynikající tepelné kontroly má, než tradiční ulice dobré má mnoho, v létě tepelnou stále na mohou budou teploty kontrolu v 45 stupňů je to snadno , pro mnoho městského inženýrství výběr LED Street jako hlavní nástroje pro úsporu energie i na není to divné nemá, je-li použití LED světla nahradit HPS celkově alespoň ušetří 60 % energie a vyžadovat extrémně nízké náklady na údržbu.

Ale LED lampy mají také některé z nich, jako jsou relativně nízké energie jediné LED, ne paralelní, pak efekt není zřejmá, bílé světlo vedl sám kvůli design nedostatky, LED veřejné osvětlení, je náchylný k "žlutá", což je to, co nazýváme přímé, zatímco její vystavení nerovnoměrné byl používán mnoha LED světla je bolest hlavy pro ty kdo. Existuje řada relativně vysoký výkon LED Street svítilny na chladící účinek není zřejmé, a s nedostatečná tepelná LED Street světelný výkon, který se zobrazí bude nedostatečná, takže chceme použít LED světla, lepší nepoužít sílu, je poměrně velký.

Nad jsme jednoduché řekl má asi na LED street nějaké výhody a nevýhody, věří s tradičními ulici použité vysokotlaké sodíkové postupně byl jeho alternativní, LED pouliční bude stále více obecné, a výběr LED Street pro národní energetické poptávky a zvýraznění rozpory také není malé role snadné, zejména pro celé městské inženýrství pro výběr má dobré LED Street pro uložení nákladů a optimalizace účinnosti Shang má velkou pomoc. Chceme koupit dobré LED světla, můžete podle silných a slabých stránek na trhu koupit, také mohou najít své vlastní pomocí LED světla. Opravdu nechápu, že najdete nějaké odborníky zorientovat se na trhu.