Domů > Hlavní body > Obsah

LED pouliční světlo přechodu energie Darling

Aug 04, 2015

Je prý, olej objemu těžby má daleko Super, pravděpodobně v počet bílých letech očekávat Hou se bude těžba dělat, tak energetické krize v současné době má v globální objevily, lidské sociální rozvoj bez kvality energie se objevil a pokročilé energetické technologie využití, od definovaných Shang řekl, energie je lidské sociální rozvoj materiálu založena většina účinkem , je na národní hospodářský rozvoj účinek, moci také není výjimkou, tradiční ulice příliš moc, ale led Street se stala po nováček.

Solární světla slunečního záření energii pomocí solárních panelů pro nabíjení baterie během dne a noci baterie zdroj energie, bez složité a nákladné potrubí, regulovatelné osvětlení rozložení, bezpečnost a energetických úspor a znečištění free, bez ruční operace je stabilní a spolehlivé, šetří peníze na účty za elektřinu a bez údržby.

V podstatě solární funkcí, včetně univerzální, výborný stav, obrovské a dlouhodobé, jsme tady na výhody LED svítilny:

1, LEDled lampa instalace je jednoduchá a pohodlná, bez nutnosti pokládání kabelu jako normální pouliční lampy, jako je strojírenství, nemusí být pouze jedna základna namontované, veškeré elektroinstalace a řízení části jsou umístěny v rámu, které tvoří celek.

2, LED světla nízké náklady na provoz a údržbu. Spusťte automatické řízení systému jako celku, bez lidského zásahu a malé náklady na údržbu.

3, LED pouliční osvětlení pomocí sluneční energie, plné využití solárních energetických zdrojů, pro zmírnění nedostatku konvenční energie je pozitivní.

LED světla mají mnoho výhod, ale stále existují některé nedostatky, na současné energetické krizi, však led pouliční lampy v souladu s koncepcí ochrany životního prostředí a úspory energie, věřím, že v blízké budoucnosti, s rozvojem vědy a techniky, led lampa výkon bude i nadále zlepšovat, nedostatky bude nadále zlepšovat.