Domů > Hlavní body > Obsah

Jaké jsou výhody led zahradní osvětlení?

Aug 04, 2015

1, LED zahradní světlo energeticky efektivní: jas případ, LED úsporná světla 1000 hodina 1 kWh spotřeby elektrické energie, obvykle žárovky 17 hodin 1 kWh spotřeby elektrické energie, LED zahradní světlo osvětlení celkový efekt je jedním z nejvíce zelené, obvykle úsporná zářivka 100 hodin 1 kWh spotřeby elektrické energie, takže koupit LED úsporná světla může poskytnout uživatelům tisíce elektřiny.

2 super dlouhověkosti, LED zahradní osvětlení: LED Super teorie využívání energeticky úsporné lampy životnost až desítky tisíc hodin, obvykle klasické žárovky využití rozloženy na více než 1000 hodin, jeho dlouhodobé účinky, neomezený produktů

3, LED zahradní lampa lehké zdravé: žádný ultrafialové a infračervené záření, záření, žádné znečištění. Často úsporná žárovka světla a v ultrafialové a infračervené.

4, zahradní světle zelená LED: neobsahuje žádné škodlivé prvky, jako je rtuť a olovo, těžily z obnovy a využití, ale nenapadl elektromagnetického rušení, obvykle trubky obsahují toxické prvky, jako například rtuti a olova a elektronické předřadníky v energeticky úsporných zářivek bude obvykle útoku elektromagnetickým rušením, tak, že když jsme ji používat a přinese velké výhody v přírodě.

5, LED zahradní lehká údržba vize: volitelné DC napájecí zdroj řízený, bez blikání, energeticky úsporné lampy jsou obvykle AC pohonů, stroboskopický oči smůlu musí zaútočit na dlouhou dobu. Zejména pro děti a mládež nejlepší vize údržba