Lithiová baterie solární pouliční osvětlení

Lithiová baterie solární pouliční osvětlení. Lithiová baterie solární pouliční osvětlení, neboli Li-ion solární pouliční osvětlení, solární pouliční osvětlení Lithium, Li-ion baterie solární pouliční osvětlení. Výhoda výhradně

Podrobnosti o produktu

Yangzhou Bright solární řešení Co., Ltd je jedním z předních Čína lithiové baterie solární pouliční osvětlení výrobců a dodavatelů a jako profesionální společnost, máme vlastní produktivní factory, která je schopna vyrábět nejlepší a nejnovější lithiové baterie sluneční ulici světla produkty na, koupit nebo velkoobchodní produkty od nás.

Lithiová baterie solární pouliční osvětlení.
Lithiová baterie solární pouliční osvětlení, neboli Li-ion solární pouliční osvětlení, solární pouliční osvětlení Lithium, Li-ion baterie solární pouliční osvětlení.

Výhoda Lithium baterie solární pouliční osvětlení:
A.) Dobrý Design. Je to sluneční světlo ulici kombinující PV panelu s lithiovou baterií. Elektřina je ze sluneční energie generované vysoká účinnost solární PV panely a uloženy v lithiové baterie, připojené k zadní části panelu. Pak slouží k napájení vysokým jasem LED světla pro přibližně 12 hodin v noci * 3-4 dnech zatažené počasí.
B.) Snižuje dopad na životní prostředí pomocí lithiové baterie
Na rozdíl od běžných modelů, které samostatně instalované velké olověné baterie sluneční světlo Street Lithium je malý a rafinované a provedení bez olova snižuje její dopad na životní prostředí.
C.) Solární panel, lithiové baterie a LED svítilny jsou nízké údržba a mají dlouhou životnost
Na rozdíl od běžných modelů, které používají Olověné akumulátory nový model je k životnímu prostředí. Vybití a míra lithiové baterie je také 1,5 krát olověných kyselinových baterií, což umožňuje efektivněji využívat energii.
Provozní životnost zdroj napájení lithiová baterie je nad 10 let * 4, snižuje údržba stojí, taková Výměna baterie, možné. Provozní životnost solární panel je více než 20 let, a LED svítidly 80000 hodin, kdyby fungoval na 12 hodin denně na 100 % Hodnocení, cca 18 let.

Hlavní využití Lithium baterie solární pouliční osvětlení.
Lithiová baterie sluneční ulice světlo je vhodný pro použití ve školách, parky, ulice, dálnice, farma, krajina, zahradní, kolem domu a veřejných venkovních zařízení

Některé modely Lithium baterie solární pouliční osvětlení.

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Modelu: BRH-L1A
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Modelu: BRH-N5
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Modelu: BRH-N3
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Modelu: BRH-N6
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Model: BRT-A1
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Lithium solární pouliční osvětlení
Model: BRT-A3
Navržen výkon: 30W-120W

Vážený pane, vedoucí nákupu
Díky za váš čas čtením naši Lithium baterie solární pouliční osvětlení opatrně, pokud máte svůj vlastní návrh nebo podrobné požadavky, můžete nám zaslat e-mail.
Také pokud neznáte design, můžete nám říct vozovky, jako silniční délka, šířka cesty, kolik pruhy? To se používá k zapálit město velké cesty nebo světle krajině malé silnici? Tak, že můžeme navrhnout pro vás.
Také by nám říct kterého pocházíte, tak, že můžeme kontrolovat podmínky sluneční a počasí před přehlídkám.
Pls poslat mail na sales@brsolar.net
Děkuji za váš čas a doufám, že podnikání společně pro velké trhy Lithium baterie solární pouliční osvětlení.

Dotaz