Domů > Kultura & News > Obsah

Můžete najít sklo v něm?

Nov 09, 2018

Mnoho klientů říká: "Mohu získat velmi levnou baterii od jiných dodavatelů

Mnoho klientů říká: "Mohu získat velmi levnou baterii od jiných dodavatelů", tak co o kvalitě? Jak všichni víme, různé ceny s různou kvalitou, mnoho špatných dodavatelů podvádění na zpracování a materiály, které šetří náklady, takže jejich cena je velmi nízká a může přilákat některé klienty, kteří nejsou profesionální.Pro tyto špatné kvality solární baterie, ano, může normálně pracovat v prvním týdnu, ale to je falešný vzhled, po jednom týdnu, najdete elektrickou energii, stoupá, pokud se tak dlouho pracuje, baterie se brzy rozpadne.

Tyto situace jsme řekli klientům, kteří si koupili levnou baterii, doufáme, že dokážou zkontrolovat kvalitu, ale ne jen přitahují nízkou cenu, ale neposlouchali.

图片4hg

Dnes jeden z našich klientů v Africe dokazuje, že máme pravdu s akcí. Zjistili, že baterie nefungují (koupí od jiného dodavatele), a tak si vybalil akumulátor, aby zkontroloval, co se stalo. Ukazuje se, že 50% olověné desky byly nahrazeny běžným sklem! Neuvěřitelné!

Pokud zákazníci nakupují od společnosti BR Solar, tato situace se neděje, nikdy klienty podvádíme! Ujistíme se, že každý kus baterie používá autentické materiály a nebojí se, aby klienti měli kontrolu, udržet dobrou kvalitu je náš princip!

My, BR SOLAR, zacházíme se zákazníky jako se svým Bohem, soustředíme se na kontrolu kvality.

Pokud se chcete o nás dozvědět víc, přejděte na stránku www.cnstreetlight.com.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com