Domů > Kultura & News > Obsah

BR solární 2kw sluneční soustava v Jemenu

Nov 05, 2018

Jak víte, Sluneční soustava je široce využívána pro oblasti s nedostatkem energie a nestabilitou, Jemen je válkou roztrhaná země a samozřejmě je to nezbytné.

Tento klient předtím koupil solární panel, sluneční baterii, solární střídač od jiných dodavatelů a váhavě nám koupil kvůli ceně, nakonec si nás vybral poté, co jsme věděli o naší kontrole kvality a době záruky, a také vystavujeme záruční list s naše firma razítko.

Po zadání vzorové objednávky pro 2kw celou sadu solárních systémů jsme se snažili co nejlépe provést vzorky asap s kvalitou a naše oddělení výzkumu a vývoje je testovalo pečlivě s dokonalým výkonem.

图片2

Pro bezpečnostní přepravu na lodní cestě do Jemenu jsme je zabalili dřevěným pouzdrem. Takže zboží je 100% v dobrém stavu, když ho zákazník obdrží. Byl velmi spokojen s našimi dobrými službami pro výrobu vzorku, dodávku, balení, přepravu ...

Zanechal zprávu "Good BR SOLAR" na našem facebooku po testování sluneční soustavy, 3 velmi jednoduché slova nás učinily šťastnými a smysluplnými.

Jak řekl zákazník, brzy uloží hromadnou objednávku pro 200 sad.

My BR SOLAR zachází s kvalitou jako s naším životem po celou dobu.

Pokud se chcete dozvědět více o našich produktech, prosíme, kontaktujte nás nebo navštivte www.cnstreetlight.com

Tel: +86 514 87323722 ︱ Mail: system@cnstreetlight.com

图片3