Domů > Kultura & News > Obsah

BR SOLAR-čínský den svatého Valentýna

Aug 28, 2017

Dnes je Čínský den svatého Valentýna, přejeme všem milovníkům, kteří mohou mít dobrý Valentine.We řekl: Happy Night of Qi Xi.

Je to tradiční festival v Číně, sedmý den sedmého lunárního měsíce, který klesne 28. srpna tohoto roku. Dnes večer se Niu Lang a Zhi Nv setkávají na mostě magpií přes Mléčnou dráhu. Čínské babičky připomínají mladé lidi, že dnes večer nebudou moci vidět žádné magpie, protože všechny ty magnety opustily křídlo v nebesích s křídly, aby je mohli setkat.

Jako den svatého Valentýna v západních zemích je tak velký důraz kladen na dávání čokolád, květin a polibků. Tento trend se v naší zemi stává čím dál více populární, dnes už ráno jsme byli překvapeni, že jsme dostali nějaké dary od našeho šéfa, Fantastické balení čokolád a krásné květiny.To je zvykem naší společnosti, aby se každý rok.Toto chování vyjadřuje zájem společnosti a láska k zaměstnancům, aby kolegové žen budou šťastné ženy. Tak dobrý vůdce je naše požehnání, můžeme cítit lásky společnosti vůči svým zaměstnancům.

Jsme rodina. Přesunutý, šťastný!

1.jpg

2.jpg

My, BR SOLAR, zachraňujeme zákazníka jako nášho boha, věnujte pozornost kvalitě.

Pokud se chcete o nás dozvědět víc, přejděte na adresu : www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR SOLAR, aplikovaný ve více než 110 zemích.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Díky za čas čtení a sdílení informací o UAE 420ks lithiové baterie a pokud máte zájem, pls mail nebo zavolejte nám.