Domů > Kultura & News > Obsah

Vysoce výkonná LED svítilna Street řešení chlazení

Aug 04, 2015

Rozhodnutí led osvětlení rostlin v několika klíčových technologií, termální design je že velmi důležité části, ale také omezuje přístup k jednomu z nejvíce používaných technik, aby. Jinými slovy termální design přímo určí výkonnější LED osvětlení rostlin a nevýhody, stejně jako vlastní aplikace lze dosáhnout úspěchu.

Vysoce výkonných LED tepelné řešení

Napájení LED se tvoří LED lampa tovární základní záře zdroje, v současnosti čip lehký elektrický p účinnost konverze je nízká, pouze 15 % ~ 20 %, čip velikosti 1 ~ 6125 mm 2, oblast je malá, energie a teplo je velký, o spotřebě energie v 80 % ~ 85 % bude převod tepla a potřeba byla distribuována mimo a čip teploty nad musí být hodnota Shi , záře vlnová délka proměnné dlouhé, barva došlo k červené přesunuta, bude vedly k čip, světelné účinnosti odmítl a použití života sníží, mnozí se zeptal. Pro zajištění účinného využití high-power LED normální, odvod tepla je proto první všechny zásadní problémy vyřešeny.

Dva, životnost LED spojovací teplota a světelný tok,

Založeno na vlastnosti vysoce výkonná LED dioda, spojovací teplota a světelný tok velikosti, délka života má přímý zájem.

LED čip spojovací teplota zvyšuje, její světelný tok produkce drop pravidelně, doba životnosti je rovněž vykazuje klesající trend v rychle. Proto snížení čip je udržována v povoleném rozsahu VEDL nejprve vyřešit klíčové technické problémy.

Třetí, LED balení, tepelné

Tepelné konstrukce LED balíčku je dána výrobním procesu LED. Obrázek 2 ukazuje LED balíček termální návrh obecné proces záloh, především tím, že čip termální design a obalový design. Tímto způsobem prostřednictvím vědeckých a racionální design může být uspokojivé LED průvodce po teplu a chlazení.

Čtyři LED sekundárního chlazení řešení

Pro komerčně dostupné high-power LED, postaven jeho čip je pevná balíček návrhů chlazení, využití nelze změnit, proto při použití osvětlení lampy je třeba podle skutečné pracovní podmínky a pracovní podmínky sekundární tepelné řešení designu.