Domů > Kultura & News > Obsah

LED vysoce Bay v současné době má univerzální použití

Aug 04, 2015

LED highbay dnes mnoho komodit začaly objevovat na trhu, mnoho lidí uvedli, že takový stav trhu lidí se obávají, highbay a high-tech produktů Bay světlo technické zkušenosti na to kvůli vývoji zisku. To je nepochybně rozrušená highbay trhu, highbay velkoobchodní podnikání je rizikové investice. Říci, pokud tato skupina pracujících chudých kahanec na webu je pravděpodobně příčinou nehody dojít, důlní světla, kterou každý krok výroby nelze ignorovat.

LED vysoké Bay v současné době má univerzální použití na světě, ale existuje mnoho výrobců chladič vysoce výkonnými LED světel důlní nenašel lepší řešení nyní spoléhat na jednom hliník tepelné vodivosti se setkal poptávku po tepelné vodivosti LED důlní světla. Efektivní vedení tepla tam neovlivní životnost lampy. Žár promarnit technika pro důlní lampa tvůrce jsou zdaleka nejdůležitější. Ale technologie se nadále změnám a inovacím, také pracoval v highbay radiátorem. Role chladiči je absorbované substrátu čipu teplo předané a pak šíří do životního prostředí a zajištění LED čip teplota normální.

Vysoká Bay, tento let trh vykazuje rostoucí trend, pokud mohou zvýšit práh, že trh z důvodu vysoké ceny, bychom neměli nic říct, ale problémem je, že nyní existuje mnoho padělaných výrobků na trh také zabírá místo na trhu za velmi vysoké ceny, aby bylo obtížné rozlišovat mezi true a false. Highbay velkoobchodu, většina nerozumí technologie, oni nedělají nic prodávat výrobky, nebo vyberte silný měřítku, má velmi velký podíl na trhu a dobré jméno výrobce mas. LED highbay ceny vyšší o suroviny v příbuzných odvětvích jsou regulovány, že by jasnější muselo stát.