Domů > Kultura & News > Obsah

LED světla než menší a tradičnější pouliční osvětlení modrá

Aug 04, 2015

Lin Yandan, hodnocení oslnění tradičních norem a je založena na tradiční povahy světelného zdroje, nemusí být vhodné pro LED světla, například stejný jas než tradiční LED svítilny menší, to může zvýšit zatížení oslnění. Kromě toho typické bílé LED modré části spektra více energie, ale také může způsobit více oslnění, protože na základě předchozích studií, v rámci stejného jasu, jasnější vizi modré světlo.

Vyšetřování, tým určené laboratoře, v nichž napodobují různé pod osvětlení vozovky. Výzkumných pracovníků bude místnost povrchu zem a zeď celý potažený černou a v místnosti kolem umístěny různé světlé imitace tmavé silnici ulice Shang LED osvětlení situace, disertační práce personálu úprava světlo, vytvořil 72 druhů různých světelných podmínek, dobrovolníci pozorovatel byl požadavky na ne pohodlné odlesky světla úroveň pro definované, celkem 9 stupně objemu, od "skromnou", "stát".

Záři testu před zkouškou, existují nějaké standardy, Lin Yandan řekl: "Přestože nepříjemné oslnění charakteristika tradiční zdroj pro LED světla nemusí být k dispozici, ale může ovlivnit komfort a oslnění faktorů se nemění." Výzkumníci změněn parametry systému experimentální čtyři bod osvětlení: jas LED osvětlení, jas pozadí, z hlediska rozměrů pozorovatele LED světel, LED a sledovat úhel pohledu.