Domů > Kultura & News > Obsah

LED Street Light dovybavení nárůst globálních regionech

Aug 04, 2015

LED street světlo retrofit nárůst globálních regionech, v posledních několika letech, smart city koncepce, jakož i související politiky na podporu "vysoké cool" inteligentní lampu se pak objeví v hlavních městech.

Hangzhou inteligentní kandelábr zprávy před časem vyvolal znepokojení veřejnosti. Městská Správa v Hangzhou Huang Gu Hill Road není zdaleka xixi Kampus univerzity Zhejiang integrované inteligentní kandelábr pilotní projekt, cílem je přimět městské pouliční lampy inteligence Chengguan rovnoměrné rozložení důležitých uzlů internetu věcí. Jak, setkat se s lidmi na silnici mohou využívat WIFI, mobil nabíjení základní potřeby a dosáhnout kvality osvětlení efekt, je to nejlepší z obou světů.

Kromě Hangzhou inteligentní pouliční high-znějící mnoho měst provádí inteligentní pouliční osvětlení. Tianjin plánuje transformaci vysokého tlaku výbojkou a podporovat rozvoj zelené osvětlení města. Také, bude postaven v zemi se vedení v pouliční lampa inteligentní monitorovací centrum, a zvláštní linky pro pouliční světlo ovládat a řídit čas s kombinací metody, založené na východ a západ slunce časy v reálném čase zachytit venkovní osvětlení změny, odešle automaticky zapnout světlo při dosažení nastavené pokyny Lux.

Internet věcí, Internet + představil koncept konceptu chytré město plné, v současné době má více než 500 měst v Číně, Smart City pilotovi, plánuje investovat více než bilionu. Inteligentní pouliční osvětlení na prvotřídní vojáci stavět inteligentní město, jeho nejvíce naléhavá poptávka.

Mezitím, Philips, celkovým osvětlením (GE) a další tradiční domácí předních podniků v tradiční pouliční lampy a osvětlení obr, uchýlí k rozvoji inteligentních světel. Inteligentní osvětlení jako ziskové technologie výklenek, si na stejné ulici s vysokým Maori, bylo bezproblémové "dvojí zisk" kombinace. "Vše z organizačních jednotek společnosti vedoucí představitelé si osvětlení v této příležitosti je vhodnost nejvyšší, protože město má velký počet pouličních světel, Smart City, je-li každý lampy jsou připojeny k Internetu, každé sloupu se stane inteligentní sítě datovou platformu, které tvoří uliční síť." Řekl, Chen Han, generální ředitel GE osvětlení v Číně. Inteligentní platforma společnosti bude převeden GE osvětlení a GE jako celku v budoucím rozvoji společnosti se zaměřují na inteligentní pouliční osvětlení.