Domů > Kultura & News > Obsah

Nové solární světla zelená Pop

Aug 04, 2015

Jak všichni povědomí o úspory energie a ochrany životního prostředí, mnoho produktů na value-for peníze nízké spotřeby a úspor energie směry ve vývoji. Na naší straně a mnoha veřejných zařízení. Teď je populární v zahraničí nové solární šetrné pouliční lampy, může být poháněn sluneční energií a přispěl velkou úsporu energie a ochranu životního prostředí.

Tento nový ekologicky šetrné žárovky LED světelný zdroj s výškou 4,5 metrů, po konkrétní výpočet, mohou setkat pouze v maximální míře osvětlení potřeb. Pouliční lampy s solární fotovoltaické zařízení, nosníkovému lampy zkosené způsobem, každé pouliční lampa FV zařízení až 1,3 metrů. Když příliš sunny když může mít špičkový výstupní výkon solárních článků jako 165-190Wp.

Každá lampa obsahuje integrované dvě baterie moduly mohou ukládat 230 Amper hodin moci, může vyhovět potřebám osvětlení ve večerních hodinách. Ale aby se na bezpečné straně, nová světla, také připojený k elektrické síti, může zaručit, v případě deštivých dnů za sebou nelze získat sluneční energii, je stále v provozu. Kromě toho vestavěný inteligentní řídící systém, můžete vypočítat Sunrise a sunset krát za rok tak, že můžete ovládat přepínače.