Domů > Kultura & News > Obsah

Nigérie 350PCs 60W Solar LED Street Light V září 2017

Sep 18, 2017

Tento zákazník pochází z Nigérie.

Solar LED Street Light využívá solární energii, den denní teplo, dostatečně osvětlené noci. Afrika je jednou z nejhojnějších slunečních energií, je to dobrá, opravdu dobrá, zelená energie, žádné znečištění. Nigérie má dobré podmínky pro sluneční záření, vláda tvrdí, že bude mít rychlý rozvoj solární energie, a také vysokou úroveň podpory. Projekt solární a jiné obnovitelné zdroje je vývojem Nigérie později.

Solární LED osvětlení nejsou ovlivňovány místní státní rozvodnou sítí, nepotřebují velké zatížení elektřinou, mohou se během noci rozsvítit. Pobyt v Nigérii, kdy vyjíždíte v noci, je na silnici Solar LED Street Light, které zvyšuje bezpečnost. To je štěstí lidí Nigérie, těšíme se, že Nigérie bude lepší!

Tento zákazník s námi spolupracuje od roku 2009, kvalita našich výrobků byla uznána zákazníkem a jsou také spokojeni s našimi servisními službami. Proto se klient rozhoduje znovu a znovu, protože máme profesionální tým, který navrhuje nejefektivnější konfiguraci, což zlepšuje jeho pracovní výkon, šetří čas a šetří náklady.

Doufáme, že s vámi budeme pokračovat ve značných obchodech.

Nákupní množství: 350ks 60W solární LED osvětlení

Doba osvětlení: 11h / noc * 3-4denní déšť.

Zde Podrobné obrázky Nigérie Solar LED pouliční světlo pro vaše reference:

LED Testing and Packing.jpg

My, BR SOLAR, zachraňujeme zákazníka jako nášho boha, věnujte pozornost kvalitě.

Pokud se chcete o nás dozvědět víc, přejděte na adresu : www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR SOLAR, aplikovaný ve více než 110 zemích.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Děkujeme za vaše čtení a sdílení informací Nigérie 350PCs 60W sluneční LED Street Light   a pokud máte zájem, prosíme nám, nebo nám zavolejte.