Domů > Kultura & News > Obsah

Solární jak přesunout do města?

Aug 04, 2015

V současné době sluneční, budování integrovaných solární tepelné využití podnik umístěn do mnoha předních pochybujícího. Nedělejte to, znamená, že podniky ztratí iniciativu v budoucnu tržní konkurence. Vede, čelí od výrobce přechod k systémovým integrátorem v bažině.

Tento rok, mnoho podnikání ohřívač solární ohřev vody, trochu smutná: venkov politiky účinek oslabuje, tržní poptávku, slabá konkurence, čelí městské přechod ve venkovských oblastech, spoléhají na trhu venkova a vlhké přežil konec dne.

Podpora politiky se postupně zvyšuje

V zemi ve středně a dlouhodobého rozvoje plánu pro obnovitelné zdroje energie jasně Určete cíle, které se zaměřují na rozvoj solární tepelné využití v městě, podporu integrace solární architektury, solární vodní ohřev projekt a výstavbu solární ohřev a chlazení demonstrační projekt. Ve venkovských oblastech a malých městech na podporu domácí solární ohřívač vody, solární a sluneční vařiče. Do roku 2020 národní teplo jímací plochy až 300 milionů metrů čtverečních solární ohřívače vody a další solární tepelné využití, roční kapacita alternativních energií 60 milionů tun standardního uhlí.

V posledních letech Ministerstvo bydlení, ministerstvo financí o obnovitelných zdrojů energie zákon představil projekt "obnovitelné zdroje energie, budování demonstrace", povzbudit a podpořit místní samosprávy v budování jednotného designu, plánování aplikace solární systémy. Liang Junqiang říká "Dvanáct pět" období, stát pro stavební rozvoj integrované solární energie také zvýší intenzita politik na podporu, od původního projektu demonstrace ukázala venkovských hrabství a dalších oblastech města během procesu upgradu a by dále rozšiřovat počet modelů měst. ”

Prolomit tradiční myšlení

V letošním roce centrální vláda bude postaven v zemi letos 10 miliónů jednotek bydlení v příštích 5 letech vybudovat městské nízkopříjmové bytové projekty na 36 milionů jednotek. Vydáním této politiky, znovu za stálého míchání horkých budovy integrované solární termální tuzemské podniky k účasti na rozvoji nadšení a motivaci. Linuo Paradigma, slunce, déšť a dalších společností jsou také jasné, že příležitost využít dostupné bydlení, podporovat vytváření integrovaných aplikací.

Budoucí rozvoj solární firmy musí být "poptávky, z hlediska stavebních a realitních rozvoj podniků vyřešit zásobování teplou vodou a poskytnout jim skutečnou potřebu systémových řešení a služby." S cílem prolomit současné kritické místo omezení vytváření integrované solární tepelné aplikace.