Domů > Kultura & News > Obsah

Solární LED ulici světla vůli nahradit AC LED pouliční osvětlení

Aug 04, 2015

Nyní může mít velmi málo lidí, pochybovat o výhody LED osvětlení oproti HPS lampy. Nicméně je politováníhodné, že LED svítilny stále nejpoužívanější AC napájení, AC obvody na jedné straně světla technologie je již velmi vyspělý, a solární pouliční lampy je mnoho faktorů, nejistý, na straně druhé byla hlavní pozornost že počáteční investice je příliš velký pro ignorování mnohé výhody solární energie.

Známé sluneční jedna z nejdůležitější výhodou je, že je nevyčerpatelný a nejčistší obnovitelné! To vyřeší problém oteplování země! To bude nakonec nahradit všechny energie!

Střídající se LED světla solární LED světla?

Ale opravdu chcete nahradit všechny energie sluneční energie je stále dlouhodobý a náročný úkol, ačkoli sluneční energie všude, nicméně jeho kolekce potřebuje nějakou část expozice. Poušť je nejvíce ideální poloze, ale dálkový přenos a distribuce spotřebuje velké množství drahé měděného drátu, pouze hodnota vedle Pouštní města vyzkoušet. Zatímco v hustě obydlených oblastech velkých měst je velmi těžké najít takové prázdné otevřené lokality. Omezen hospodářských podmínek ve venkovských oblastech a jsou nepravděpodobné, že by dnes ve velkém měřítku. Nějaké nové věci, to je nejlepší začít od šťourat, a použití "domácí" přístup, pouličního osvětlení je jednou z nejlepších první sluneční pilotního projektu. Ochraně a emisní redukci energie musí navíc obhajoval vládou, i jako Německo jako vládní dotace na prodej. Naštěstí ulici projekt je vládní projekt, provádí vláda přihazování. Vládní politici musí pochopit, jasně, LED svítilny je třeba nahradit vysokotlaké sodíkové výbojky, ve stejné době, solární lampa LED Street je jisté, že nahradit AC napájení LED světla.