Domů > Kultura & News > Obsah

Jižní Súdán 180PCs All In One Solar LED Street Light V září 2017

Sep 06, 2017

Jižní Súdán se nachází ve východní Africe a ve vnitrozemí. Je to jedna z nejméně rozvinutých zemí světa, kvůli špatné ekonomice v této zemi je extrémní nedostatek elektřiny, infrastruktury a sociálního blahobytu. Takže pořádek All In One Solar LED Street Light je zmírnění chudoby v Súdánu.

Na základě místních podmínek slunečního záření nám manažer nákupu nabízí své požadavky a návrh pro konfiguraci 40W All In One Solar LED Street Light a 7M Pole. Po projednání a potvrzení u našeho technického inženýra je jejich design přiměřený, pak jsme se do výroby dostali velmi brzy. Když obdrží celý solární LED světlo All In One a nainstalují je, je s projektem velmi nespokojná. To poskytuje hodně pohodlí pro místní obyvatele cestovat ve večerních hodinách. Všichni lidé jsou po instalaci velice šťastní. Nevládní organizace se proto rozhodla investovat více, aby pomohla více špatného místa.

Objednací množství: 180PCs 40W All In One Solar LED Street Light

Objednací množství: 60PCs 250W solární panely

Množství objednávky: 60PC 200AH / terminál

Doba osvětlení: 11-12 hodin / noc * 3-4 dny s přetržitým dnem (se stmívačem).

333.jpg


My, BR SOLAR, zachraňujeme zákazníka jako nášho boha, věnujte pozornost kvalitě.

Pokud se chcete o nás dozvědět víc, přejděte na adresu : www.cnstreetlight.com

 

Supervisor BR SOLAR, aplikovaný ve více než 110 zemích.

Tel: + 86-15252528980 Mail: manager@cnstreetlight.com

Děkujeme za čas, kdy jste četli a sdíleli informace o jižní Súdánu 180PC All In One Solar LED Street Light a pokud máte zájem, prosíme nám, nebo nám zavolejte.