Domů > Kultura & News > Obsah

Technologické inovace k urychlení inovace solární termální průmysl

Aug 04, 2015

Solární tepelné průmyslu dnes lze říci, že zažil "z horké vody, aby teplo", "od Komerční průmyslové", "rozptýlené k integraci" technologického pokroku. Technické inovace a průlomy v příštích několika letech, solární termální průmysl již má "vysokoteplotní", "průmyslová spotřeba energie" k "budování integrace" podmínkách průmyslového modernizace.

Vyplnit technologie teploty 150 ℃

V 21.století Čína vstoupila období rychlého rozvoje, velké společnosti se vynořil jednou do měkčení, Nízká cenová konkurence odvětví cyklu, což před dosažením teploty v solární aplikace zastavit na horké úrovni. Až do roku 2010, 150 ℃ teploty okres technologií prázdné sady solární plnou sklenici vakuové nastavit potrubí a vakuové trubice horké zařízení dostupných, pouze reálné dosáhnout má solární aplikace od horké teplo změn, otevřela má solární ohřev chladicí a odsolování mořské vody, a průmyslové a zemědělské s horký, více pole aplikace, vybojované stal sluneční teplé pomocí nejdůležitější milníku – nejen že můžete poskytuje horké , může také vyrobené energie.

Ve skutečnosti, v hlavní části Vakuové kolektory "v moci", solární ohřívač vody zkušenost Vakuové kolektory CPC-U a titanovou povrchovou úpravou "Titanium zlato" typické přechodného období. Linuo skupina úspěšně rozvíjet CPC-U Vakuové kolektory na 120 ℃ teplou vodu nejen podle velkém měřítku solární teplovodní techniky, bude paliva, teploty v technologiích se narodil.

Integrované vytápění průmyslových energie

Nízkouhlíkových éry, se stal jedním z kontaktních míst energetické úspory, budování energetické účinnosti, průmyslové energetickými zdroji je národní úspory energie snížení emisí nejvyšší prioritu. Celkové spotřeby energie v průmyslových energetické spotřeby zabírá celou společnost 70 % zázemí, solární průmysl použití tepelné energie je nejvyšší prioritou a průmyslové tepelné zaměřený na reality 80-250 ℃ solární firmy před bouře.

A navzdory těžkostem, CPC teplota založené na technologii solární energie, integrovaný s nový kotel topný systém se systémem sluneční kotel byl úspěšně vyvinut podle plánu. Tento integrovaný soubor termodynamického systému založeného na teploty v horké oblasti 5200 metrů čtverečních, uložení 1156 tun standardního uhlí, emise oxidu uhličitého 3005 tun, dokončil zásadní změny v průmyslu solární energii od obytných průmyslové.

Split Perfektní kombinace technologií a architektura

Ve srovnání s fází výzkumu technologie využití tepla sluneční energie, "budování" je namočený v celém rozvojovém procesu. Před mnoha lety, ohřívače vody zůstávají jen v civilní fázi, víc než vyřešit poruchy způsobené instalací solární energie majetkové spory, architektonická rozmanitost, ale i na vyšší požadavky podniků ohřívač vody.