Domů > Kultura & News > Obsah

Indický lehký výstavu byl velký úspěch!

Oct 19, 2018

Jak všichni víme, Indie je velký trh, ale jeho cena je velmi velmi nízká mnoho čínských dodavatelem těžké otevřít to včetně nás, takže jsme se zúčastnili této výstavy. Naším cílem je dozvědět se více o tomto trhu a vědět, jak rychle otevřít, konečný výsledek ukázal, že všechno bylo úspěšné.

 

Během 10. října – 13 říjen, náš stánek byl plný lidí od našich výrobků velmi atraktivní. My BR solární tým představit náš produkt funkce a funkce ke každému klientovi trpělivě a provozovat systém osvětlení klientům na místě, novátorský vzhled designu a dobré pracovní model z našich produktů přilákat někteří klienti ihned koupit vzorek. Níže jsou uvedeny některé obrázky poslat zpět z našeho týmu BR solární výstavě pro váš odkaz, podnikání je na vzestupu!


Nejšťastnější věc je, že všechny vzorky, které jsme vzali na výstavu byly vyprodány, které znamená všechny Indie klienta pouze zakoupit levné a nekvalitní výrobky, některé z nich stále zaměření na vysokou kvalitu jako naše produkty a ochotných koupit otevřít větší trh. Ano, kvalita je důležitější než cena!

 

Díky každému klientovi nás a věřte nám, budeme i nadále tvrdě pracovat a udělat maximum pro vás

 图片2

SLUNEČNÍ BR, dárek zákazníkům jako náš Bůh, soustředíme na kontrolu kvality.

Pokud chcete vědět více o nás, Vítejte do www.cnstreetlight.com.

 

T: + 86-514-87323722 M/WhatsApp: + 86-18036240957

Mail:Spring@cnstreetlight.com