Domů > Kultura & News > Obsah

Důvod, proč si Saúdští zákazníci nadále objednávají s námi

Aug 06, 2018

 

Díky rychlému rozvoji ekonomiky a růstu počtu obyvatel se investice do infrastruktury na Blízkém východě zvyšují a vedou k energickému rozvoji energetiky, osvětlení a nových energetických trhů.
Dnes vám dovoluji představit, jak naše společnost BR SOLAR dosáhla dlouhodobé přátelské spolupráce se Saúdskou Arábií.


图片1.jpg

1. Dobrá komunikace je most.
Saúdští klienti navštívili naši společnost. Návštěva naší továrny, dílny, kanceláře a dohodnutá celkem tři dny. Mezitím jsme na papíře napsali ruku pro své potřeby a otázky, Pak s nimi komunikujeme o uvedených položkách, nakonec se nám podaří uzavřít.
2. Testování vzorků.
Klienti také prohlédli zkušební proces našich výrobků a vzali vzorky do místní oblasti Saúdské Arábie pro testování v terénu. Konečně naše sluneční ulice svítí kolem standardu ARMCO.
3. Použijte důkaz kvality.
Po místním testu instalace zjistili, že naše produkty přinesly překvapení z hlediska úspor energie, jasu nebo kvality. Samozřejmostí je, že sluneční pouliční osvětlení naší společnosti je pro místní oblast jasnější a pohodlnější. Mezitím porazili své konkurenty v KSA.
4. Dlouhodobá spolupráce.
Jedná se o vládní projekt. V rámci našich vynikajících služeb a kvality jsme založili dlouhodobou spolupráci se saúdskými klienty, pak máme objednávky na dalších 400 sad, 500 sad a 400 jednotek a průběžně.

Pokud se chcete dozvědět více o našich solárních výrobcích, prosíme , kontaktujte nás nebo navštivte www.cnstreetlight.com

Dohled nad BR SOLAR, aplikován ve více než 110 zemích.


Tel: +86 514 87323722 ︱ Mob / WhatsApp / Skype: +86 17396893222

Mail: system@cnstreetlight.com

Děkujeme za váš čas při čtení a sdílení informací a pokud máte zájem, pošlete nám prosím e-mail nebo nám zavolejte.