Domů > Kultura & News > Obsah

Svět je nejvíce úspěšně rozvíjet vysoce výkonná LED svítilna Street

Aug 04, 2015

Vedoucí podniky osvětlení průmyslu, Čína Shi šukat znovu dosaženo zásadní technologický průlom, úspěšně vyvinula power 480W moc LED Street lampy na světě, vysokého výkonu a vysokým jasem dioda vyzařující světlo (LED) splňuje požadavky na osvětlení silnice, dlouho nedobytná na tomto mezinárodním problémem.

To je hlásil, že, ve srovnání s konvenční osvětlení, LED osvětlení s vynikající úsporu energie ochranu životního prostředí známé jako "21st century nový světelný zdroj", také naše "Jedenáct-pět" plánem jako prioritní projekty v oblasti energetiky. Shi šukat rozvoj do světa Shang většina LED Street, je absorpce mezinárodní tip technologie založené Shang nezávislého vývoje a do, dostanete jednotlivá svítilna power 480W, maximální světelný efekt dostanete 84lm/W, nové produkty jsou použity patentové řízení zařízení a distribuce světelný design, dělá pouliční osvětlení regionální tvar pravidla, jako jednotná stupňů , a účinné potlačení odlesky světla, zatímco má více vysoce take světelné účinnosti, plně splňují moderní osvětlení vozovky požadavků. Tři dutiny struktura patentových technologií a výrobků, v lampě pro LED žárovky a LED řídící obvod používá aplikace svou vlastní pečeť hospodářství dutiny, LED světelný zdroj a jízdní okruh aniž by se zvětšila vzdálenost mezi přenosu tepla na případ nemá přímý, lepší stabilitu obvodu a dále zvyšuje životnost lampy. Rozumí se, že historie Ford produkci LED 240W a LED-480W Street a světelné efekty světla a stínu nad 400W, 800W vysokotlakých sodíkových výbojek.

Shi šukat vysokého výkonu LED Street lampy světla Spojené státy bílé světlo LED CREE společnost čipy, které vedly nejvyšší světelné účinnosti světelný zdroj výrobků přesáhl 84lm/w, a mají nízké výrobní náklady, výkon stabilitu trhu otevřené, efektivní, úspory energie, dlouhý život, index podání barev dobré, zdroj studeného světla, výhody životnímu prostředí, určený k nahrazení tradiční světelné zdroje, jako jsou HPS má zřejmé výhody.

Podle Shi šukat značky ředitel Úvod VEDL život obyčejné lampy Street 4 krát, LED lamp v posledních 12 let beze změny. Kromě toho LED lampa největší výhoda spočívá v provincii. Pokud národní vedlejší silnice především LED světla, když spotřeba elektřiny můžete ušetřit téměř rok 5 miliard-kilowat. Konverze je zachránit 2 milionů tun uhlí, standardní, snižování CO2 emise o 1 milion tun, snížení emisí SO2 o 43.000 tun, LED lampy technologie, hospodářské, sociální a environmentální přínosy se zvýší a stal se stále důležitějším.