Venkovní Billboard

Venkovní Billboard: Venkovní billboardy jsou tkané do struktury našich každodenních životů, a 4 z 5 lidí oznámení billboardů a 71 % věří, že billboardy jsou velmi účinné při jejich dosažení s inzerát

Podrobnosti o produktu

Yangzhou Bright solární řešení Co., Ltd je jedním z předních Čína venkovní billboard výrobců a dodavatelů, a jako profesionální společnost, máme vlastní produktivní factory, která je schopna vyrábět výrobky nejlepší a nejnovější venkovní billboard, Vítejte na nákup nebo velkoobchodní produkty od nás.

Venkovní Billboard:
Venkovní billboardy jsou tkané do struktury našich každodenních životů, a 4 z 5 lidí oznámení billboardů a 71 % věří, že billboardy jsou velmi účinné při jejich dosažení s reklamních sdělení, když cesta.
Lidé disk do práce a utratit v průměru 10 hodin ve svých autech každý týden. Billboardy mohou přinést velmi vysokou úroveň dosahu a četnosti na kampaň; přes silnici, dálnic, hlavní dopravní tepny do předměstí a CBD, atd
Mnoho velkých společností jako utrácet peníze na billboardech podporovat své jméno, a můžeme vidět tyto billboardy všude.

Naše billboardy, včetně:
Dvě strany billboardů; Tři strany billboardů; Solární billboardy

Výhody BR sluneční označené venkovní Billboard:
1. sedm let zkušenost, kvalita zaručena. Ocelové konstrukce záruky, životnost 10 let a odolává větru rychlost na 150KM/H, pomocí standardní materiál GB a potřebují seznámit místní povětrnostní podmínky
2. venkovní formát je kompletně navržen a vyroben způsobem modulární, s šroub Ball Grid struktury; Který umožňuje flexibilitu výroby, jednoduchý Transport a skladování a snadnější montáž.
3. jsme se s silné schopnosti jednání všech druhů oceli Billboard ke splnění poptávky.
4. Příručka instalace, máme vlastní montážní pracovníky, takže mohou sloužit našim zákazníkům lépe.

Pokud chcete, aby nákup, kontaktujte nás prosím.

Některé venkovní Billboard obrázky při výrobě

Vážený pane, vedoucí nákupu
Díky za váš čas, čte pozorně náš web venkovní Billboard, pokud máte svůj vlastní návrh nebo podrobné požadavky, Pls poslat mail na sales@brsolar.net a řekněte nám vaše požadované množství.
Děkuji za váš čas a doufám, že podnikání společně pro velké trhy venkovní Billboard.

Dotaz