Solární hybridní ulici větrná světla

Solární hybridní ulici větrná světla. Větrné a solární pouliční osvětlení, také nazývané solární hybridní pouliční osvětlení Větrné a solární pouliční osvětlení: dvě nabíjecí režim solární pouliční světla jsou navrženy

Podrobnosti o produktu

Yangzhou Bright solární řešení Co., Ltd je jedním z předních Čína vítr hybridní solární pouliční osvětlení výrobců a dodavatelů a jako profesionální společnost, máme vlastní produktivní factory, která je schopna vyrábět nejlepší a nejnovější větrné hybridní solární pouliční osvětlení, větrné, solární hybridní pouliční osvětlení, větrné a solární pouliční osvětlení, solární hybridní pouliční osvětlení, vítr a solární pouliční osvětlení produkty , koupit nebo velkoobchodní produkty od nás.

Solární hybridní ulici větrná světla.
Větrné a solární pouliční osvětlení, také nazývané solární hybridní pouliční osvětlení

Rysy of větrné a solární pouliční osvětlení:
Dvě nabíjecí proudový mód solární pouliční osvětlení jsou určeny do jedné kombinované soustavy, pokud je sluneční světlo, ale žádný větrnou energii, solární panel může nabíjí baterii, mezitím je větrná energie, ale ne sluneční, větrná turbína může nabíjet baterii. Je-li obě větrné a sluneční energie je dost dobrá, jak nabít baterii.

Některé modely větru solární hybridní solární pouliční osvětlení:

Jméno: Solární hybridní ulici světla
Model: Malované W1
Navržen výkon: 30W-120W

Jméno: Solární hybridní ulici světla
Model: Malované W2
Navržen výkon: 30W-120W

Výhody větrné turbíny, které solární hybridní ulici světla

A.Generating moci dnem i nocí se solárním panelem vyrábět elektřinu ze slunce v den a slunečního větru turbína z větru v den a v noci, integrace solární a větrnou energii, aby solární pouliční osvětlení funguje také stabilnější.

Výstupu rozdíl salda B. sezónní energie větru a solárníC. nezávislý systém, žádné město mřížky kabel potřebnéD. delší životnost baterieE. snadná instalace, jednoduché ovládání, použitelné ve většině silnicF. inteligentní osvětlovací systém kontroly, údržba zdarma

Hlavní aplikace větru, kterou solární hybridní ulici světla
A. dálnice; B. Hlavní cesta z města; C. škola areálu silnice; D. chodník; E. stáže; F. farmy a ranče, osvětlení
G. Villa osvětlení; H. terén osvětlení - parku, náměstí atd. I. zvláště používá pro tyto oblasti s dobrou větrné energie

BR sluneční Mark Větrná turbína solární hybridní ulici světla:
BR SOLAR má několik druh větrné turbíny solární hybridní osvětlovací systém určený pro různé nosnosti a stavu přírodních zdrojů, hybridní systém vyžaduje přesný výpočet a design dle aplikace, stavu vozovky ulice, počasí, terén, atd. Jinak systém bude mít problém jako neefektivní osvětlení, kompletní moc v dešti sezóny, nebo dokonce i bezpečnostní problém. Prosím, pošlete nám vaši nosnost a rozsah použití prostřednictvím e-mailu, budeme citovat vás s jasnou vlastní navržené řešení odpovídajícím způsobem.

Malované W1 instalace

Malované H1 instalace

Malované D1 instalace

Malované D2 instalace

Malované D3 instalace

Malované B1 instalace

Vážený pane, vedoucí nákupu
Díky za váš čas, čte pozorně naše stránky pouliční osvětlení solární hybridní větrné, pokud máte svůj vlastní návrh nebo podrobné požadavky, můžete nám zaslat e-mail.
Také pokud neznáte design, můžete nám říct vozovky, jako silniční délka, šířka cesty, kolik pruhy? To se používá k zapálit město velké cesty nebo světle krajině malé silnici? Tak, že můžeme navrhnout pro vás.
Také by nám říct kterého pocházíte, tak, že můžeme kontrolovat podmínky sluneční a počasí před přehlídkám.
Pls poslat mail na sales@brsolar.net
Děkuji za váš čas a doufám, že podnikání společně pro velké trhy vítr hybridní solární pouliční osvětlení.

Dotaz